چاپ
دسته: رستوران های کیش
بازدید: 589

رستوران سالود کیش

معرفی رستوران : رستوران سالود یکی از رستوران های جدید جزیره کیش است که در نزدیکی کلبه هور و ساحل جزیره قرار گرفته است. این رستوران دارای یک ساختمان اختصاصی است که در طبقه اول آن رستوران قرار گرفته و در بام آن کافی شاپ قرار دارد. رستوران دارای فضای دل نشینی است که از پنجره های آن نمای زیبایی از دریا پیدا است. سن موسیقی زنده در قسمت بالای رستوران قرار گرفته است که هر شب به استثنای ایام شهادت از ساعت 20 تا 1 بامداد به  اجرای موسیقی زنده می پردازد. در رستوران سالود ترانسفر رفت و برگشت نیز برای شما مسافران گرامی تور کیش به محل اقامتتان انجام خواهد شد. قسمت کافی شاپ هتل روباز است و حس خوب خوردن یک فنجان قهوه همراه با تماشای خلیج همیشه فارس را می توانید در آن تجربه کنید.

رستوران سالود کیش

منو رستوران: در منوی این رستوران انواع کباب ها،‌غذاهای ایرانی، غذاهای فرنگی و غذاهای دریایی وجود دارند . می توانید پیش غذا و دسر خود را نیز از این منو سفارش دهید. منو کافی شاپ نیز به صورت جداگانه است و شامل انواع نوشیدنی ،‌ کیک و دسر می شود.

پیشنهاد ما: رستوران سالود فضای بسیار زیبا و فوق العاده ای دارد که با وجود موسیقی زنده تکمیل می شود. باید توجه داشته باشید که قیمت ها در این رستوران کمی بالا است.

رستوران سالود کیش

ساعت کاری رستوران : 12:30 ظهر تا 1 نیمه شب برای ناهار و شام. ضمنا کافی شاپ نیز در همین تایم باز است.

موقعیت مکانی رستوران : جزیره زیبای کیش،‌ جاده جهان ، در نزدیکی کلبه هور، رستوران سالود کیش